Podzimní (již 29.) MHV proběhne 30. září až 2. října 2022 s možností prodloužení od středy 28. září v areálu Jasenka rekreační středisko Zubří, u Nového Města na Moravě (poloha na mapě).

Program setkání je k dispozici zde

Přihlásit se můžete, stejně jako v minulých letech, vyplněním a odesláním formuláře. Podmínkou přijetí přihlášky je funkční e-mailová adresa, na kterou Vám přijde potvrzení přihlášky a přes kterou budeme s Vámi dále komunikovat. Pečlivě si proto v přihlašovacím formuláři překontrolujte zadávanou e-mailovou adresu a následně zkontrolujte rekapitulaci přihlášky, která Vám po přihlášení dorazí do e-mailové schránky. 

Pokud Vám nepřijde tento potvrzovací e-mail, není něco v pořádku (což se poslední dobou e-mailům stává zejména u poštovních serverů atlas.cz, centrum.cz nebo volny.cz). V tom případě kontaktujte někoho z organizátorů, nejlépe telefonicky (kontakty najdete v programu setkání).

Po potvrzení žádosti Vás budeme kontaktovat e-mailem s potvrzením rezervace místa a podrobnostmi o platbě. Přihláška je platná až po zaplacení plné výše účastnického poplatku (nejpozději do 14. září). MHV má číslo účtu 2100452468/2010 (Fio banka), toto číslo Vám přijde také v e-mailu spolu s pokyny k platbě.

Poznámky:
  • Účastnický poplatek se platí za účastníka astronoma, netýká se rodinných příslušníků, které si případně vezme sebou. Prosíme tedy jednotlivce, aby nevyužívali přidávání doprovodu pro slučování jednotlivců do jedné přihlášky, ale by si každý vyplnil přihlášku za sebe - přihlašovací aplikace neumí přidat účastnický poplatek k doprovodu a nám to i ulehčí správu účastníků a případné pozdější změny! Děkujeme
  • Všechny typy ubytování jsou včetně povlečení, ručníků a osušek.
  • Dětská cena je pro věk 3 až 12 let, děti do 3 let mají ubytování a stravu zdarma.
  • Požadavek na bezlepkovou stravu a případnou preferenci bydlet s někým konkrétním uveďte prosím v přihlášce do poznámky.

 

Akce byla ukončena