27. podzimní MHV proběhne 1. až 3. října 2021 s možností prodloužení od čtvrtka 30. září 2021 v areálu Jasenka rekreační středisko Zubří, u Nového Města na Moravě (poloha na mapě).

Program setkání je k dispozici zde

Pozor! Nyní máme již plnou kapacitu - po přihlášení se dostanete na pozici náhradníka a v případě uvolnění místa vás budeme kontaktovat.

Přihlásit se můžete, stejně jako v minulých letech, vyplněním a odesláním formuláře. Podmínkou přijetí přihlášky je funkční e-mailová adresa, na kterou Vám přijde potvrzení přihlášky a přes kterou budeme s Vámi dále komunikovat. Pečlivě si proto v přihlašovacím formuláři překontrolujte zadávanou e-mailovou adresu a následně zkontrolujte rekapitulaci přihlášky, která Vám po přihlášení dorazí do e-mailové schránky. 

Pokud Vám nepřijde tento potvrzovací e-mail, není něco v pořádku (což se poslední dobou e-mailům stává zejména u poštovních serverů atlas.cz, centrum.cz nebo volny.cz). V tom případě kontaktujte někoho z organizátorů, nejlépe telefonicky (kontakty najdete v programu setkání).

Po potvrzení žádosti Vás budeme kontaktovat e-mailem s potvrzením rezervace místa a podrobnostmi o platbě. Přihláška je platná až po zaplacení plné výše účastnického poplatku (nejpozději do 21. září). MHV má číslo účtu 2100452468/2010 (Fio banka), toto číslo Vám přijde také v e-mailu spolu s pokyny k platbě.

 

Poznámky k ubytování a stravě:

Všechny typy ubytování jsou včetně povlečení, ručníků a osušek.

Dětská cena je pro věk 3 až 12 let, děti do 3 let mají ubytování a stravu zdarma.

Pokud máte preferenci bydlet s někým konkrétním, dejte to v přihlášce do poznámky.

 

27. MHV již proběhlo.