26. podzimní MHV proběhne 18. až 20. září 2020 s možností prodloužení od čtvrtka 17. září 2020 v areálu Camping v ráji, u Rovenska pod Troskami (poloha na mapě).

Program setkání je k dispozici zde

Přihlásit se můžete, stejně jako v minulých letech, vyplněním a odesláním formuláře. Podmínkou přijetí přihlášky je funkční e-mailová adresa, na kterou Vám přijde potvrzení přihlášky a přes kterou budeme s Vámi dále komunikovat. Pečlivě si proto v přihlašovacím formuláři překontrolujte zadávanou e-mailovou adresu a následně zkontrolujte rekapitulaci přihlášky, která Vám po přihlášení dorazí do e-mailové schránky. 

Pokud Vám nepřijde tento potvrzovací e-mail, není něco v pořádku (což se poslední dobou e-mailům stává zejména u poštovních serverů atlas.cz, centrum.cz nebo volny.cz). V tom případě kontaktujte někoho z organizátorů, nejlépe telefonicky (kontakty najdete v programu setkání).

Po potvrzení žádosti Vás budeme kontaktovat e-mailem s potvrzením rezervace místa a podrobnostmi o platbě. Přihláška je platná až po zaplacení plné výše účastnického poplatku (nejpozději do 23. září). MHV má číslo účtu 2100452468/2010 (Fio banka), toto číslo Vám přijde také v e-mailu spolu s pokyny k platbě.

 

Poznámky k ubytování a stravě:

Všechny typy ubytování jsou včetně povlečení, ručníky si musíte přivézt vlastní.

Dětská cena je pro věk 3 až 12 let, děti do 3 let mají ubytování a stravu zdarma.

 

Přihlašování v tuto chvíli NEAKTIVNI.